Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Dárkové předměty pro opravdové fanoušky MARCA MARQUEZE #93!

ZJISTIT VÍCE

Motocykl Kawasaki Vulcan S černý / 2021

Styl nikdy nevyjde z módy a model 2022 Vulcan S je nastaven tak, aby rozbušilo srdce jak těch, kteří jsou již součástí scény křižníků, tak držitelů licence kategorie A2, kteří hledají stylový a snadno ovladatelný stroj střední hmotnosti.

Celý popis

Výrobce: Kawasaki

Objem: 650 ccm

Výkon: 45 kW

Rok výroby: 2021

Tento produkt již není v naší nabídce.

Zadejte Váš e-mail:

Poptávka

Cena / ks:

209 900 Kč

Popis produktu

Motocykl Kawasaki Vulcan S

Vulcan S není obyčejný cruiser. Vulcan S, vybavený řadovým dvouválcem, unikátním rámem i způsobem odpružení, je pro ty, kdo nejdou se stádem a rádi dělají věci po svém. Neuvěřitelně lehce ovladatelný, velmi výkonný, dostupný po všech stránkách, vstřícný ke všem jezdcům.

  • moderní městský styling

  • nastavitelné stupačky

  • nízko umístěné sedlo - 71,5 cm

  • dlouhý dojezd - 14 l nádrž

  • komfortní sedlo spolujezdce

POZOR NA "ŠEDÝ" DOVOZ! Kupujte svůj motocykl pouze u autorizovaných dealerů Kawasaki. Jen motocykly zakoupené v autorizované síti mají v ČR 2 roky záruku, český návod, český TP, řádně zaplacené DPH a nejsou zatíženy jinými právními vadami. Seznam autorizovaných dealerů naleznete na: https://www.kawasaki.cz/cs/dealers

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

* Všechna pole formuláře jsou povinná

banner doprava zdarma