Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

-20% NA DÁMSKOU KOLEKCI OBLEČENÍ ZNAČKY KAWASAKI!

ZJISTIT VÍCE

Skútr Peugeot Pulsion 125i RS ABS / Midnight Blue

Zobrazit popis

Výrobce: Peugeot

Objem: 125 ccm

Výkon: 10,6 kW

Rok výroby: 2019

NA DOTAZ

Zadejte Váš e-mail:

Poptávka

Cena / ks:

129 900 Kč

Popis produktu

Skútr Peugeot Pulsion 125i RS ABS / modrý


Novinka pro rok 2019 otevírá zcela novou kategorii skútrů UrbanGT. Peugeot Pulsion je technologiemi nabytý skútr s výkonným motorem, přitom si stále zachovává kompaktní rozměry a obratnost. Sportovně střižený design s typickými prvky značky Peugeot dodává Pulsionu osobité kouzlo francouzského elegána.

Mezi hlavní lákadla patří systém i-Connect® vyvinutý ve spolupráci s automobilkou Peugeot. Na barevném 5" TFT displeji se po propojení s telefonem zobrazují příchozí hovory, zprávy a další upozornění. Velkou výhodou je GPS navigace Here Wego s předplacenými aktualizacemi na 2 roky zdarma, která vás bezpečně provede každou vaší cestou do neznáma. Systém i-Connect® svému uživateli dále nabízí údaje o venkovní teplotě, hladině paliva, průměrné spotřebě, dojezdu, čas a datum, teplotě motoru, stavu baterie, upozornění na servisní intervaly, počítadlo kilometrů a obrácený otáčkoměr, to vše na plně barevném digitálním přístrojovém panelu. Uživatel může nastavovat úroveň a barvu podsvícení a které informace chce zobrazovat. Pro plnou spolupráci systému i-Connect® s telefonem je zapotřebí mít nainstalovanou oficiální mobilní aplikaci. Verze Active nenabízí GPS ani propojitelnost s telefonem. 

Všechny verze pak disponují bezklíčkovým zapalováním SMART KEY s funkcí Find Me. Hlavní výhody toto řešení jasné, odpadá starost s hledáním klíčku po kapsách, nikdy ho při parkování nezapomenete v zapalování a funkce Find Me rozbliká skútr na parkovišti. Zapalování je stejné jako u Metropolisu - tedy modře podsvícené otočné ovládání. 

Moderní technologie známé ze světa automobilů najdeme i segmentu bezpečnosti. Denní LED svícení, ABS v kombinaci s SBC a z Metropolisu známé automatické rozsvícení výstražných světel při prudkém zabrzdění. Velice pěknou designouvou záležitostí je kompletní LED osvětlení s typickými rysy Peugeot nebo nastavitelný větrný štít.

Srdcem Pulsionu je již známý Peugeot PowerMotion® 125i, který disponuje výkonem 10,6 kW, což je téměř hraniční hodnota, kterou můžete řídit i s řidičským oprávněným sk. B. Slušný je kroutící moment, který hlásá hodnotu 11,9 Nm při 7 000 otáčkách. 

Moderní technologie, výkonný motor, důraz na bezpečnost a kompaktní rozměry společně s velkým úložným prostorem, kam se vjede jedna integrální a jedna malá jet přilba, činí z Pulsionu horkého kandidáta na nejvyspělejší 125 ccm skútr roku 2019!

  • spotřeba 2,9/100km
  • provozní hmotnost 175 kg
TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

* Všechna pole formuláře jsou povinná

banner doprava zdarma