Helma Schuberth E1 Endurance Grey

Helma SCHUBERTH E1, určená na cestovní enduro, byla vyrobena z vysoce kvalitních materiálů s důrazem na pohodlí a uživatelskou přívětivost, maximální bezpečnost a komfort při jízdě po asfaltu i v lehčím terénu. Je osazena velice účinným kšiltem proti slunci.

Celý popis

Výrobce: Schuberth

Materiál: Kompozit

Druh: Pánské/Dámské

Tento produkt již není v naší nabídce.

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

12 000 KčPůvodní cena: 17 900 Kč

Popis produktu

Helma Schubert E1 Endurance Grey

Moderní helma s unikátní skořepinou FPD přináší větší absorbci nárazu při nehodě.

  • vrchní štít lze nastavit do tří poloh
  • vrchní štít se zvedá současně s výklopem bradové části a také se vrátí do samé nastavené polohy
  • přilba je připravena pro komunikační systém SRC
  • vyjímatelné výstelky s možností praní
  • velice tichá přilba, díky speciální ventilaci

Motocyklová vyklápěcí přilba na cestovní enduro Schuberth E1 kombinuje dokonalé zpracování a vlastnosti oblíbené vyklápěcí přilby Schuberth C3 Pro s užitečnými vlastnostmi enduro přilby.

Můžete si ji pohodlně odklopit nahoru, když na chvíli zastavíte a v terénu vám zase při adrenalinové jízdě zajistí dostatek kyslíku díky vylepšené ventilaci bradové části.

Vrchní kšilt helmy SCHUBERTH E1 si můžete nastavit do tří poloh při jízdě proti slunci podle potřeby nebo jej jednoduše celý oddělat v případě delšího rychlého asfaltového úseku.

Spolehněte se na tuto tichou a lehkou helmu s kvalitním zpracováním a maximální bezpečností, které dělají z přileb Schuberth špičku na trhu.

Helma SCHUBERTH E1 má propojený mechanismus kšiltu a hledí – když přilbu vyklopíte nahoru, štít se vyklopí také a po návratu bradové části dolů se štít umístí do dříve nastavené polohy. Výborný výhled zajišťuje nejen integrovaná vysunovací sluneční clona, ale také také protimlžící clona Pinlock.

Komplexní systém větrání zajišťuje dostatečný přísun vzduchu do přilby a dobrá cirkulace vzduchu udržuje uvnitř přilby příjemnou teplotu.

Přilba SCHUBERTH E1 je připravena pro komunikační systém SCHUBERTH SRC-System™ nebo SCHUBERTH SC10U. Snadno se instaluje i používá. Aby byl zaručen co nejlepší rádiový příjem, je přilba E1 vybavena integrovanou anténou kvůli zesílení příjmu rádiových vln a připojení Bluetooth®.

Všechny přilby SCHUBERTH jsou vyráběny přímo v továrně v německém Magdeburgu speciální inovativní metodou DPF, která umožňuje udržet nízkou váhu a zároveň pevnost a stabilitu helmy. Vícedílná konstrukce vnitřní skořepiny má vynikající schopnost pohlcovat nárazy, což výrazně zvyšuje bezpečnost vaší přilby.

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

* Všechna pole formuláře jsou povinná

Cena:12 000 Kč

banner doprava zdarma