Motocykl Kawasaki Z e-1 stříbrná / 2024

Nová éra právě přichází !!!

Celý popis

Výrobce: Kawasaki

Výkon: 5,0 kW

Rok výroby: 2024

NA DOTAZ

Zadejte Váš e-mail:

Poptávka

Cena / ks:

196 900 Kč

Popis produktu

Motocykl Kawasaki Z e-1 stříbrná / 2024

Společnost Kawasaki stejně jako ostatní výrobci reaguje na aktuální trendy a nově přichází s dvojicí čistě elektrických (EV) motocyklů, přičemž byla zvolena osvědčená koncepce s podvozkem převzatým z motocyklů Ninja 400 a Z400, které továrna osadila bezkomutátorovými elektromotory. Výhodou těchto motocyklů je jejich nízká hmotnost a okamžitý nástup kroutícího momentu, který tyto motocykly dělají těmi nejhbitějšími stroji v provozu. Dvojice seriově dodávaných vyjímatelných akumulátorů Vám zase umožní být vždy připraven vyrazit a bavit se. Objevte nové možnosti s našimi novými čistě elektrickými motocykly. Nabijte svůj den energií s novou Ninjou e-1, protože nová éra právě přichází...

 • Provoz motocyklu bez spojky - Absence páčky spojky, která se nemusí ovládat svědčí o jednoduchém ovládání elektrických motocyklů. Jezdci stačí otočit plynem a jede, což výrazně zjednodušuje ovládání a přispívá k pohodlí při řízení například v hustém provozu. Další výhodou je absence převodovky, takže tento motocykl můžete řídit snadno i bez zkušeností s řazením. Samozřejmostí je i snadná údržba.
 • Režim WALK (i se zpětným chodem) - Tento režim Vám pomáhá při manévrování na místě při parkování a nebo manipulaci s motocyklem na místě. Po aktivaci tohoto režimu se motocykl otevřením plynu pohybuje dopředu rychlostí chůze. Zavřením plynu až za neutrální (nulovou) polohu plynu motocykl pomalu couvá.
 • Bezkomutátorový elektromotor o výkonu až 9.0 kW (12 PS) - Ekologický a tichý motor s jmenovitým výkonem 5,0 kW (podává ve funkci e-boost špičkový výkon 9,0 kW) poskytuje okamžitou odezvu a silný zátah už v nízkých otáčkách, což usnadňuje ovládání stroje a přispívá k rychlé akceleraci z nízkých rychlostí.
 • Agresivní vzhled naháčů rodiny Z - Nový Z e-1 využívá agresivní styl oblíbených naháčů rodiny Z od Kawasaki. Klasické (konvenční) motocykly zdůrazňují motor a výfuk jako klíčové stylové prvky a přednosti. Kompaktní elektrický motor a absence výfukového systému vytvářejí mnohem vyšší světlou výšku, která je vyvážena nižší „palivovou nádrží“. Full-LED osvětlení přispívá k modernímu, high-tech vzhledu tohoto motocyklu.
 • Systém rekuperace energie - Díky rekuperaci elektrické energie při deceleraci,tedy ubrání plynu, nebo při brzdění se energie zpomalení rekuperuje zpět do pohonného akumulátoru. To přispívá k co největšímu cestovnímu dojezdu a rychlejšímu zastavení motocyklu.
 • Pohodlně přístupný úložný box - Zvednutím krytu "nádrže", zde úložného boxu se Vám otevře 5 litrů snadno přístupného prostoru pro malé předměty, jako jsou například rukavice, doklady, nebo vybavení do deště. (doporučená hmotnost nákladu je do 3 kg)
 • Nulové emise - Ninja e-1 a Z e-1, jsou poháněné elektromotorem, takže neprodukují při provozu žádné emise.
 • Systém rekuperace energie - Díky rekuperaci elektrické energie při deceleraci,tedy ubrání plynu, nebo při brzdění se energie zpomalení rekuperuje zpět do pohonného akumulátoru. To přispívá k co největšímu cestovnímu dojezdu a rychlejšímu zastavení motocyklu.
 • Funkce e-boost - Díky režimu e-boost mohou jezdci získat vyšší výkon motoru po dobu přibližně 15 sekund. Po jeho aktivaci je motor dosahuje největšího zrychlení a maximální rychlost se zvyšuje z: 64 km/h na  75 km/h ( na režim ECO), z 88 km/h na 99 km/h* (na režim ROAD). U modelu Z e-1 patí tyto hodnoty: Z 62 km/h na 72 km/h (na režim ECO), z 85 km/h na 99 km/h* km/h (na režim ROAD)  *Specifikace peo Evropskou Unii: Maximální rychlost je v Evropě omezená legislativně na 99 km/h.
 • Módy ROAD&ECO - Kromě normálního provozu (režim ROAD) mohou jezdci zvolit také provoz s omezenou rychlostí a maximálním dojezdem (tedy režim ECO). Nejvyšší rychlost v režimu ROAD je 88 km/h (85 km/h u Z e-1), zatímco nejvyšší rychlost v režimu ECO je omezena na 64 km/h (62 km/h u Z e-1).
 • Dvě vyjímatelné baterie - Oba motocykly, Ninja e-1 i Z e-1 jsou seriově  vybaveny dvěmi vyjímatelnými lithium-iontovými bateriemi. To, že máte k dispozici dvě baterie zvyšuje flexibilitu motocyklu a můžete tak využívat motocykl i na delší cesty. Lithium-iontová baterie váží každá 11,5 kg. Nabíjení  motocyklu lze provést připojením stroje přímo k nabíječce napájené z domácí zásuvky. Samozřejmě lze baterie vyjmout a nabít mimo motocykl. Doba nabíjení jedné baterie je přibližně 3,7 hodiny na plné nabití, nebo 1,6 hodiny při částečném nabití (z 20 % na 85 %).  *Nabíjení mimo motocykl je třeba provádětt nabíječkou k tomu určenou, která je daná výrobcem. Protože nabíječka odebírá ze sítě střídavý proud a převádí ho na stejnosměrný proud potřebný k nabíjení baterie) a je umístěna mimo motocykl.

POZOR NA "ŠEDÝ" DOVOZ! Kupujte svůj motocykl pouze u autorizovaných dealerů Kawasaki. Jen motocykly zakoupené v autorizované síti mají v ČR 2 roky záruku, český návod, český TP, řádně zaplacené DPH a nejsou zatíženy jinými právními vadami. Seznam autorizovaných dealerů naleznete na: https://www.kawasaki.cz/cs/dealers

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

* Všechna pole formuláře jsou povinná

Cena:196 900 Kč

banner doprava zdarma