Motocykl QJMOTOR SRK 125 S - šedá

SRK 125 S sportovní naháč nové generace! Se svým sportovním designem do nejmenšího detailu je SRK 125 S vzrušující naháč pro mladé motorkáře a motorkářky.

Celý popis

Výrobce: QJMotor

Objem: 125 ccm

Výkon: 11 kW

Rok výroby: 2024

NA DOTAZ

Zadejte Váš e-mail:

Poptávka

Cena / ks:

74 900 Kč

Popis produktu

Motocykl QJMOTOR SKR 125 S - šedá

Prodloužená záruka  na 3 roky ke každému novému motocyklu !!

Je to motocykl se silným motorem, kompaktním podvozkem s rámem typu hliníkový deltabox, perfektní ergonomií, sportovním posedem a hbitým ovládáním. Agresivní styl se snoubí s pokročilou technologií a kvalitními komponenty. SRK 125 S nabízí maximální potěšení z jízdy bez ohledu na to, zda jedete v hustém městském provozu nebo po klikatých venkovských cestách...

 • Čtyřtaktní motor o objemu 125 ccm plní emisní normu Euro 5 a poskytuje maximální výkon 11 kW (15 koní). SRK 125 S hbitě akceleruje z každé zatáčky a tak Vám umožní svižnou jízdu ve městě i na okreskách. Jemné elektronické vstřikování zajišťuje přesnou odezvu motoru a nízkou spotřebu paliva.
 • Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.
 • Sportovní dvoudílná sedadla s gravírovaným logem plně korespondují s designem SRK 125 S. Nabízí opravdu hodně prostoru a maximální pohodlí, díky velkému množství pěny, aniž by to ovlivňovalo sportovní image motocyklu. Design madel spolujezdce je toho příkladem, protože se krásně začleňují do sportovního designu stroje a přitom zůstávají opravdu funkční. Nízká poloha sezení také poskytuje menším řidičům velkou jistotu a bezpečnou manipulaci s motocyklem v každé jízdní situaci.
 • Přehledný, skvěle čitelný, Moderní TFT displej SRK 125 S poskytuje všechny relevantní a potřebné údaje. Zobrazuje aktuální rychlost, otáčky, tripmetr, obsah nádrže, čas jízdy a obsahuje i ukazatel zařazeného rychlostního stupně. V režimu den/noc se displej automaticky přizpůsobuje okolnímu světlu. V kokpitu je integrována i zásuvka USB A a USB C.
 • Výkonný systém kotoučových brzd s elektronickým systémem ABS vpředu a vzadu nabízí přesnou brzdnou sílu a bezpečné ovládání. Speciálně tvarované vlnité brzdové kotouče zajišťují optimální odvod tepla a dlouhou životnost.
 • Podvozek SRK 125 S se skládá z hliníkového deltaboxového rámu a v kombinaci s upside-down teleskopickou přední vidlicí nabízí ryze sportovní ale i komfortní jízdní vlastnosti.
 • V kokpitu je vedle LCD panelu integrována i zásuvka USB-A a USB-C!  Můžete skrz ně nabíjet například mobilní telefon, nebo zapojit navigaci. USB zásuvky mají samozřejmě voděodolnolu gumovou krytku.
 • Design zadní části motocyklu a podsedlových plastů koresponduje s celým strojem - tedy s minimalistickými tvary a LED technologií pro koncové osvětlení a blinkry.
 • Při koupi SRK 125 S si můžete tento motocykl dále vylepšit o praktický horní kufr, který Vám umožní využít tento motocykl na maximum, jak při každodenním dojíždění, tak i na delších výletech. Můžete si zvolit i objem kufru, pro SRK 125 S jsou k dispozici kufry o objemu od 26 do 37 litrů, které pasují na univerzální plotnu dodávanou pro tento motocykl. Více informací Vám sdělí Váš autorizovaný prodejce QJMOTOR.
 • Při koupi SRK 125 S si můžete tento motocykl dále vylepšit o praktické a odolné padací rámy. Tyto padací rámy (padáky) Vám umožní ochránit rám, motor a plasty Vašeho motocyklu, což je skvělé zejména pro začátečníky. Pro objednání tohoto příslušenství a více informací o tomto produktu kontaktujte Vašeho autorizovaného prodejce QJMOTOR.
 • Velmi kvalitní výfukový systém se zadním tlumičem z nerezové oceli má nejen skvělý zvuk, ale též zajišťuje maximální akceleraci a nízké emise CO2 díky dokonalé koordinaci s elektronickým systémem řízení motoru.
 • SRK 125 S splňuje zákonné požadavky prořízení s  řidičským oprávněním skupiny A1. Což je ideální pro motocyklové začátečníky!
 • Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJ Motor, obdrží zdarma krom zákonné dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok. Tato 3 letá záruka platí jak pro soukromé osoby, tak i pro firemní zákazníky registrující motocykl na IČO. Naše prodloužená záruka má však svá pravidla, je nepřenositelná na dalšího majitele motocyklu, je podmíněná absolvováním pravidelných servisních prohlídek a je omezená nájezdem 20.000 km.

Technické údaje:

Typ motoru Kapalinou chlazený jednoválec
Typ rozvodů DOHC / 4 ventily
Objem válců 125 ccm
Vrtání / Zdvih 54,0 mm x 54,5 mm
Výkon motoru 11 kW (15 k) při 9.500 ot./min
Točivý moment 12,1 Nm při 7.000 ot./min
Příprava směsi Elektronické vstřikování paliva
Způsob startování Elektrický startér
Spojka / ovládání Vícelamelová mokrá spojka / lanko
Převodovka / převod 6 rychlostní / sekundární převod řetězem
Emisní norma Euro 5
Hlučnost při stání 86 dB
Emise CO2 58 g/km
Palivo Benzin E5 / E10
Konstrukce podvozku Hliníkový deltabox / kyvka - profil
Přední odpružení Upside-down vidlice 
Zadní odpružení Jeden centrální tlumič 
Přední brzdy s ABS Jednokotoučová brzda 260 mm / ABS
Zadní brzda s ABS Jednokotoučová brzda 240 mm / ABS
Přední pneumatika 100/80/17 / bezdušová
Zadní pneumatika 130/70/17 / bezdušová
Rozměry (D, Š, V) 1.970 mm / 785 mm / 1.070 mm
Rozvor 1.345 mm  
Výška sedadla 780 mm 
Objem palivové nádrže 10 litrů
Pohotovostní hmotnost  143 kg (vč.všech kapalin, paliva a baterie)
Dostupné barvy Černo-zelená, šedá, bílá
TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

* Všechna pole formuláře jsou povinná

Cena:74 900 Kč

banner doprava zdarma