Motocykl QJMOTOR SRV 125 - černá

SRV 125 je cruiser s moderní interpretací a nezaměnitelným stylem. Jeho pokročilé technologie a kvalitní komponenty odpovídají vkusu nové generaci mladých motorkářů.

Celý popis

Výrobce: QJMotor

Objem: 125 ccm

Výkon: 11 kW

Rok výroby: 2024

NA DOTAZ

Zadejte Váš e-mail:

Poptávka

Cena / ks:

69 900 Kč

Popis produktu

Motocykl QJMOTOR SRV 125 - černá

Prodloužená záruka  na 3 roky ke každému novému motocyklu !!

Jde o motocykl se silným motorem, uvolněným posezem, snadnou ovladatelností a maximálním jízdním komfortem. Ideální pro všechny, kteří chtějí zažít ničím nerušený požitek z jízdy s velkým jízdním komfortem.

 • Čtyřtaktní motor, plnící emisní normu Euro 5 o objemu 125 ccm poskytuje skutečných 11 kW (15 k) a krásně akceleruje s SRV 125 z každé zatáčky. Elektronické vstřikování zajišťuje agilní odezvu motoru a hospodárnou spotřebu paliva.
 • Klasický doutníkový výfuk dopomáhá k dospělému vzhledu celého stroje a navíc má opravdu skvělý zvuk!
 • Přehledný, skvěle čitelný, moderní LCD displej SRV 125 přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, tripmetr, obsah palivové nádrže a obsahuje též ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách.
 • Brzdový systém SRV 125 je osazený systémem ABS a spolu s kotoučovými brzdami vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé jízdní situaci. Přední brzdový třmen, spolu s kotoučem o průměru solidních 280 mm zajišťuje přesně dávkovanou brzdnou sílu.
 • Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.
 • Dva zadní tlumiče o průměru 33 mm nabízejí rovnováhu mezi bezpečností, pohodlím a ovladatelností, přičemž mají nastavitelné předpětí progresivně vinutých pružin.
 • „Slzovitý“ tvar nádrže je zásadním designovým prvkem ve třídě cruiserů, který u SRV 125 s objemem 14,5 litru nechybí.
 • Teleskopická vidlice SRV 125 o průměru 37 mm poskytuje zdvih 118 mm a je vyladěna tak, aby hravě absorbovala nerovnosti jakékoliv vozovky.
 • V kokpitu je hned vedle LCD panelu integrována zásuvka USB-A a USB-C! Můžete skrz ně nabíjet například mobilní telefon, nebo zapojit navigaci. USB zásuvky mají samozřejmě voděodolnolu gumovou krytku.
 • Autentický styl cruiseru s velkou nádrží ve tvaru kapky, kulatým chromovaným světlometem, zalomenými řídítky a uvolněným nízkým sedadlem dodávají modelu SRV 125 jeho krásný a jedinečný design.
 • Jediné, avšak dvou-úrovňové sedadlo také splňuje designové standardy cruiserů, ale vždy s ohledem na maximální pohodlí jezdce a spolujezdce. Díky nízké výšce sezení je SRV 125 snadno ovladatelný širokému spektru jezdců.
 • SRV 125 splňuje zákonné požadavky na řízení s řidičským oprávněním skupiny A1. Což je ideální pro motocyklové začátečníky!
 • Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJ Motor, obdrží zdarma krom zákonné dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok. Tato 3 letá záruka platí jak pro soukromé osoby, tak i pro firemní zákazníky registrující motocykl na IČO. Naše prodloužená záruka má však svá pravidla, je nepřenositelná na dalšího majitele motocyklu, je podmíněná absolvováním pravidelných servisních prohlídek a je omezená nájezdem 20.000 km.

Technické informace:

Objem válců 125 ccm
Vrtání / Zdvih 54,0 mm x 54,5 mm
Výkon motoru 11 kW (15 k) při 9.500 ot./min
Točivý moment 12 Nm při 7.000 ot./min
Příprava směsi Elektronické vstřikování paliva
Způsob startování Elektrický startér
Spojka / ovládání Vícelamelová mokrá spojka
Převodovka / převod 6 rychlostní / sekundární převod řetězem
Emisní norma Euro 5
Hlučnost při stání 86 dB
Emise CO2 58 g/km
Palivo Benzin E5 / E10
Konstrukce podvozku Trubkový páteřový rám / kyvka - profil
Přední odpružení Konvenční teleskopická vidlice 
Zadní odpružení Dva nastavitelné olejové tlumiče
Přední brzdy s ABS Dvoupístková brzda, kotouč 280 mm / ABS
Zadní brzda s ABS Jednokotoučová brzda 240 mm / ABS
Přední pneumatika 90/90/17 / bezdušová
Zadní pneumatika 140/90/15 / bezdušová
Rozměry (D, Š, V) 2.140 mm / 805 mm / 1.050 mm
Rozvor 1.440 mm  
Výška sedadla 715 mm 
Objem palivové nádrže 14,5 litru
Pohotovostní hmotnost  150 kg (vč.všech kapalin, paliva a baterie)
Dostupné barvy Žlutá, oranžová, tmavě fialová, černá
TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

* Všechna pole formuláře jsou povinná

Cena:69 900 Kč

banner doprava zdarma