Motocykl QJMOTOR TRX 12 - černá

TRX 12 - v jednoduchosti je krása. TRX 12 je motocykl vhodný pro nováčky v jedné stopě. Je jednoduchý, spolehlivý a velmi odolný.

Celý popis

Výrobce: QJMotor

Objem: 125 ccm

Výkon: 8,1 kW

Rok výroby: 2024

NA DOTAZ

Zadejte Váš e-mail:

Poptávka

Cena / ks:

59 900 Kč

Popis produktu

Motocykl QJMOTOR TRX 12 - černá

Prodloužená záruka  na 3 roky ke každému novému motocyklu !!

Pohání jej jednoválcový vzduchem a olejem chlazený motor o obsahu 125 ccm o výkonu 11,2 koně. Přidejte Full LED osvětlení, brzdy s ABS, a dokonce s "vykousanými" kotouči o průměru solidních 260 mm vpředu a 220 mm vzadu, 4 palcový přehledný LCD přístrojový panel, skvělou cenu a máme tu levný a spolehlivý motocykl na každý den. Barvy: bílo-oranžová a černo-oranžová. Motocykl vhodný pro držitele řidičských oprávnění skupiny A1.

 • Oblíbenou TRX 12 pohání spolehlivý jednoválcový motor o objemu 125 ccm se 4 ventilovou technikou a s chlazením vzduch-olej. Motor disponuje výkonem 8,2 kW (11,2 k) při 9.500 ot./min a maximálním točivým momentem 10 Nm při 7.000 ot./min, a je plněný elektronickým vstřikovacím systémem, díky němuž má i malou spotřebu paliva.
 • Přední čtyřpístkový třmen a 260 mm vykousaný kotouč vpředu, spolu s  jednopístkem a 220 mm vykousaným kotoučem vzadu a v kombinaci se systémem ABS, kterým TRX 12 disponuje, zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti při brzdění.
 • CBS - Kombinovaný (duální) brzdový systém (CBS) je brzdový systém, který umí propojit přední a zadní brzdu motocyklu.  Při brzdění přední, nebo zadní brzdou je systém automaticky schopný brzdit i druhé kolo - které řidič nebrzdí. Síla každé brzdy je určována elektronicky ovládaným ventilem a je řízená řídící jednotkou motocyklu.
 • TRX 12 je motocykl vhodný pro velmi širokou škálu motorkářů a motorkářek. Je vhodný jak pro dívku menší postavy, poskládá se na něj ale i vysoký teenager. Je vhodný jako uplně první nenáročný motocykl pro začátečníky, tak i pro zkušené jezdce například pro každodenní dojíždění. Ergonomický trojúhelník stupačky, sedadlo, řídítka je velmi uvolněný a tak ani nedělní poznávací výlet není pro TRX 12 problém.
 • Ocelový příhradový rám TRX 12 kombinuje nízkou hmotnost a velkou tuhost, která mnohonásobně překračuje požadavky na zvládání sil vyvíjených na motocykl za jízdy. Výsledkem je solidní pocit při jízdě na TRX 12 a sportovní charakter tohoto motocyklu.
 • Zadní odpružení typu monoshock u TRX 12 obsahuje tlumič, u kterého lze nastavit předpětí pružiny, a s továrním nastavením tlumení, které odpovídá sportovnímu charakteru tohoto motocyklu.
 • Přehledný, dobře čitelný, moderní LCD displej přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, počítadlo kilometrů, obsah palivové nádrže a obsahuje také ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Všechny funkce LCD displaye pohodlně ovládáte z přepínačů na levém řídítku. Máte tak všechny funkce bezpečně k dispozici za jakýchkoliv podmínek, ve dne i v noci.
 • V kokpitu je pod LCD panelem (přesnějí na brýlích) integrována i zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo si k ní připojit navigaci. Tato praktická originální USB zásuvka má samozřejmě i voděodolnolu gumovou krytku.
 • Přední odpružení TRX 125 má na starosti obrácená (upside-down) teleskopická vidlice o průměru 35 mm, se zdvihem 110 mm, zajišťuje maximální komfort i sportovní chování.
 • Praktický centrální stojan je standardní výbava TRX 12 a přispívá k maximální využitelnosti a charakteru této nenáročné motorky. Krom toho Vám usnadní i údržbu stroje a parkování motocyklu například v zimním období.
 • Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.
 • I přes malé rozměry motocyklu nabízí ergonomická sedadla jezdce i spolujezdce díky tvaru a množství pěny velký jízdní komfort. Samostatné sedadlo spolujezdce je navrženo tak, aby poskytovalo oporu a správné umístění těla spolujezdce.
 • Jednoduchý a minimalistický design podsedlových plastů TRX 125 dokonale ladí s celkovým designem stroje, zatímco zadní LED osvětlení zdůrazňuje jednoduché linie. Praktická madla pro spolujezdce harmonicky zapadají do štíhlé siluety TRX 125, aniž by byla obětována jejich použitelnost.
 • TRX 12, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné, výrazné lakování. Ladně působí též trubkový, příhradový rám, nebo výfuk kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design palubní desky - to vše je seriový TRX 12!
 • TRX 12 splňuje všechny zákonné požadavky pro řízení s řidičským oprávněním skupiny A1. Což je ideální pro motocyklové začátečníky!
 • Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJ Motor, obdrží zdarma krom zákonné dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok. Tato 3 letá záruka platí jak pro soukromé osoby, tak i pro firemní zákazníky registrující motocykl na IČO. Naše prodloužená záruka má však svá pravidla, je nepřenositelná na dalšího majitele motocyklu, je podmíněná absolvováním pravidelných servisních prohlídek a je omezená nájezdem 20.000 km.

Technické údaje:

 

Typ motoru Vzduchem / olejem chlazený jednoválec DOHC, 4 ventily
Objem motoru 125 ccm
Vrtání / Zdvih 54 mm x 54,5 mm
Výkon motoru 8,2 kW (11,2 k) při 9.500 ot./min
Točivý moment 10 Nm při 7.000 ot./min
Příprava směsi Elektronické vstřikování paliva
Způsob startování Elektrický startér
Spojka / ovládání Vícelamelová mokrá spojka / lanko
Převodovka / převod 6 rychlostní / sekundární převod řetězem
Emisní norma Euro 5
Hlučnost při stání 82 dB
Emise CO2 48 g/km
Palivo Benzin E5 / E10
Konstrukce podvozku Trubkový, příhradový / kyvka - profil
Přední odpružení Upside-down vidlice 
Zadní odpružení Jeden centrální tlumič 
Přední brzdy s ABS Jednokotoučová brzda 260 mm
Zadní brzda s ABS Jednokotoučová brzda 220 mm
Přední pneumatika 100/80/17 / bezdušová
Zadní pneumatika 130/70/17 / bezdušová
Rozměry (D, Š, V) 2.065 mm / 810 mm / 1.065 mm
Rozvor 1.360 mm  
Výška sedadla 780 mm 
Objem palivové nádrže 10 litrů
Pohotovostní hmotnost  142 kg (vč.všech kapalin, paliva a baterie)
Dostupné barvy Bílo-oranžová, černo-oranžová
TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

* Všechna pole formuláře jsou povinná

Cena:59 900 Kč

banner doprava zdarma