Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

-20% NA DÁMSKOU KOLEKCI OBLEČENÍ ZNAČKY KAWASAKI!

ZJISTIT VÍCE

Skútr Peugeot Streetzone 50i 4T Naked 10'' / Fluo Apple Green

Nový Streetzone se kromě moderního motoru může pochlubit i efektním LED páskem na přední masce, digitálním přístrojovým panelem "ala Speedfight", lakovanými sportovními "street" řídítky, 12V zásuvkou v úložném prostoru pod sedlem, černě lakovanými disky kol, hliníkovými podlážkami, efektně zpracovanými zadními stupačkami nebo volitelnými plastovými mřížkami přes světla. Velkou výhodou Streetzonu je také obrovský úhel maximálního natočení řídítek, takže manévrovatelnost tohoto svižného prcka je prvotřídní.

Celý popis

Výrobce: Peugeot

Objem: 50 ccm

Výkon: 3 kW

Rok výroby: 2021

NA DOTAZ

Zadejte Váš e-mail:

Poptávka

Cena / ks:

49 900 Kč

Popis produktu

Skútr Peugeot Streetzone 50i 4T Naked 10'' / Flou Apple

  • Na tomto skútru mohou jezdit držitelé řidičského oprávnění skupiny B, tj. na osobní automobil.
  • 1,75 l / 100 km
  • 2,6 kW
  • 97 kg

Streetzone pro modelový rok 20201 dostal 10 palcová kola s hrubším vzorkem, která se nezaleknout ani lehčího terénu. Vizuál pouličního rebela doplňují volitelné plastové mřížky přes přední i zadní světlomety, lakovaná řídítka s hrazdičkou, na které je uchycen digitální přístrojový panel známý z modelu Speedfight, sportovní zrcátka rovněž ze Speedfightu, hliníkové podlážky a hliníkový krk řízení nebo mřížkované stupačky spolujezdce. K tomu přidejte moderní motor plnící normu Euro 5 a máte jasnou volbu pro mladé městské dravce!

 Podrobné představení modelu Streetzone naleznete v tomto videu.

V doplňkovém katalogu najdete například nosič na kufr nebo boční stojan. 

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

* Všechna pole formuláře jsou povinná

banner doprava zdarma